Ceremonia e diplomave Bachelor

22 Janar 2016, ora 13:00 do të zhvillohet Ceremonia e diplomimit për të gjithë të diplomuarit Bachelor, që kanë mbrojtur diplomën gjatë vitit akademik 2014-2015, në Korrik 2015 dhe në Tetor 2015, në Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit, Universiteti Politeknik i Tiranës.

Për informacionet e mëtejshme kontaktoni me Kancelaren, Znj. Luljeta Xhango, lidhur me tarifën e pagesës, si dhe pranë Zv.Dekanes, Prof. Asoc. Elma Zanaj, lidhur me detyrimet e tjera që lidhen me ceremoninë e diplomimit.

2016-01-11 07:51:36

Pezullim Mesimi ne FTI
Karta e Studentit
Kriteret për ulje të tarifës vjetore të studimeve (Master Shkencor dhe Master Profesional)
Bursat: Kategoritë e studentëve (Bachelor) që plotësojnë kriteret për të përfituar bursë
Kategoritë e studentëve (Bachelor) që plotësojnë kriteret për përjashtim nga tarifa vjetore e shkollimit.
Trajnime për rritje kapacitetesh dhe aftësi në sipërmarrje
Hapet Thirrja për Mobilitete (Bursa) Studentësh të FTI, UPT-së në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ në Universitetin Teknologjik te Compiegne, France

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)