Lista e renditur e kandidatëve fitues nga transferimet në Ciklin e parë Bachelor dhe Cikli i dytë Master i Shkencave në FTI.

Lista e renditur e kandidatëve fitues nga transferimet në Ciklin e parë Bachelor dhe Cikli i dytë Master i Shkencave ne FTI. Lista kliko per te pare listen sipas deges....

2017-10-04 05:50:38

Njoftim: Hapen procedura e punësimit për staf akademik me kohë të pjesshme, për një vend vakant në Departamentin e Bazave te Informatikes.
Njoftim: Aplikime për Bursë Ekonomike nga studentët e vitit II dhe III-të - afati dorëzimit dokumentacionit 15 Dhjetor 2017
Për zëvendësimin e proçesit mësimor të datës 27.11.2017
Studentët e vitit të parë Bachelor dhe Master Shkencor viti 1 dhe Profesional.
Në lidhje me regjistrimin në ciklin e dytë të studimeve "Master i Shkencave" dhe "Master Profesional"
Shpallet lista e kandidateve fitues në ciklin e dytë të studimeve në FTI .
Shpallet lista e fituesve të kuotave të lira. Raundi i III.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2017 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)