Aplikimet për pranimet në ciklin e dytë të studimeve në FTI.

Në lidhje me pranimet në ciklin e dytë të studimeve “Master i  Shkencave“ dhe “Master Profesional” pranë Fakultetit të Teknologjisë së Informacionit.

Bazuar në udhëzimin 18 datë 16.08.2017 të MAS, aplikimet në ciklin e dytë të studimeve "Master i  Shkencave" dhe “Master Profesional” do të kryen pranë sekretarisë mësimore të FTI deri në datën  20 Tetor 2017 ora 16:00.

Kliko këtu për listen e dokumentacionit.

2017-10-10 07:04:31

Njoftim: Hapen procedura e punësimit për staf akademik me kohë të pjesshme, për një vend vakant në Departamentin e Bazave te Informatikes.
Njoftim: Aplikime për Bursë Ekonomike nga studentët e vitit II dhe III-të - afati dorëzimit dokumentacionit 15 Dhjetor 2017
Për zëvendësimin e proçesit mësimor të datës 27.11.2017
Studentët e vitit të parë Bachelor dhe Master Shkencor viti 1 dhe Profesional.
Në lidhje me regjistrimin në ciklin e dytë të studimeve "Master i Shkencave" dhe "Master Profesional"
Shpallet lista e kandidateve fitues në ciklin e dytë të studimeve në FTI .
Shpallet lista e fituesve të kuotave të lira. Raundi i III.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2017 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)