Aplikimet për pranimet në ciklin e dytë të studimeve në FTI.

Në lidhje me pranimet në ciklin e dytë të studimeve “Master i  Shkencave“ dhe “Master Profesional” pranë Fakultetit të Teknologjisë së Informacionit.

Bazuar në udhëzimin 18 datë 16.08.2017 të MAS, aplikimet në ciklin e dytë të studimeve "Master i  Shkencave" dhe “Master Profesional” do të kryen pranë sekretarisë mësimore të FTI deri në datën  20 Tetor 2017 ora 16:00.

Kliko këtu për listen e dokumentacionit.

2017-10-10 07:04:31

Lista e studenteve qe kane aplikuar per permiresim note, sezoni i vjeshtes 2019.
Kontrollet e Diplomave ne Shtator ,per studentet e Departamentit te Inxhinierise Infomatike
Departamenti i Inxhinierise Informatike: Data e Mbrojtjes se Diplomave per programet e studimit Bachelor dhe Master
DET, data e mbrojtjes se diplomave ne sezonin i veres, 2018-2019
DET, Njoftim shpallet data e mbrojtjes se praktikave, Cikli i pare dhe dyte.
Kontrolli i Trete i Diplomave per studentet e Departamentit te Inxhinierise Infomatike
Departamenti i Elektronikes dhe Telekomunikacionit, kontrolli i trete i diplomave.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)