Studentët e vitit të parë Bachelor dhe Master Shkencor viti 1 dhe Profesional.

NJOFTIM

NJOFTOHEN  STUDENTET E  FAKULTETIT TE TEKNOLOGJISE SE INFORMACIONIT TE VITIT TE PARE BACHELOR SE DUHET TE PARAQITEN PRANE DEGES SE FINANCES PER PAGESEN E TARIFES SE RREGJISTRIMIT

STUDENTI DO TE PAJISET ME FATUREN PER ARKETIM PER TE BERE PAGESEN NE CREDINS BANK .

PASI TE KETE KRYER KETE PAGESE, ÇDO STUDENT DO TE SJELLE PRANE DEGES SE FINANCES NJE KOPJE TE FATURES SE BANKES QE TI RREGJISTROHET SI DETYRIM I PAGUAR, NE TE KUNDERT NUK DO TE LEJOHEN TE FUTEN NE PROVIME.

Afati i fundit  per pagese  30.11.2017

ADMINISTRATORI  DEGA E FINANCES

NJOFTIM

PASI TE KETE KRYER KETE PAGESE, CDO STUDENT DO TE SJELLE PRANE DEGES SE FINANCES NJE KOPJE TE FATURES SE BANKES QE TI RREGJISTROHET SI DETYRIM I PAGUAR, NE TE KUNDERT NUK DO TE LEJOHEN TE FUTEN NE PROVIME.

Afati i fundit  per pagese  30.11.2017

ADMINISTRATORI    DEGA E FINANCES

Shkarko  ketu  faturen per studentet Bachelor viti 1

Shkarko ketu faturen per studentet Master Shkencor viti 1 dhe Master Profesional.

2017-11-13 07:55:39

DII , Kontrolli i II i Diplomave
DET, kontrolli i II-të i diplomave.
NJOFTIM MBI MUNDESINE E APLIKIMIT PER 2 GRANTE SHKEMBIM STUDENTE NE KUADER TE PROJEKTIT ERASMUS+
Njoftim mbi perdorimin e biblotekes online.
Hapet Thirrja për Mobilitete Studentësh të FTI-së në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ 2019-2020 në Mälardalen University, Suedi
DET, data e mbrojtjes se praktikave dhe diplomave ne sezonin e dimrit, 2018-2019
Njoftim mbi aktivitetin Albanian ICT Awards, 2019

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)