Studentët e vitit të parë Bachelor dhe Master Shkencor viti 1 dhe Profesional.

NJOFTIM

NJOFTOHEN  STUDENTET E  FAKULTETIT TE TEKNOLOGJISE SE INFORMACIONIT TE VITIT TE PARE BACHELOR SE DUHET TE PARAQITEN PRANE DEGES SE FINANCES PER PAGESEN E TARIFES SE RREGJISTRIMIT

STUDENTI DO TE PAJISET ME FATUREN PER ARKETIM PER TE BERE PAGESEN NE CREDINS BANK .

PASI TE KETE KRYER KETE PAGESE, ÇDO STUDENT DO TE SJELLE PRANE DEGES SE FINANCES NJE KOPJE TE FATURES SE BANKES QE TI RREGJISTROHET SI DETYRIM I PAGUAR, NE TE KUNDERT NUK DO TE LEJOHEN TE FUTEN NE PROVIME.

Afati i fundit  per pagese  30.11.2017

ADMINISTRATORI  DEGA E FINANCES

NJOFTIM

PASI TE KETE KRYER KETE PAGESE, CDO STUDENT DO TE SJELLE PRANE DEGES SE FINANCES NJE KOPJE TE FATURES SE BANKES QE TI RREGJISTROHET SI DETYRIM I PAGUAR, NE TE KUNDERT NUK DO TE LEJOHEN TE FUTEN NE PROVIME.

Afati i fundit  per pagese  30.11.2017

ADMINISTRATORI    DEGA E FINANCES

Shkarko  ketu  faturen per studentet Bachelor viti 1

Shkarko ketu faturen per studentet Master Shkencor viti 1 dhe Master Profesional.

2017-11-13 07:55:39

Pezullim Mesimi ne FTI
Karta e Studentit
Kriteret për ulje të tarifës vjetore të studimeve (Master Shkencor dhe Master Profesional)
Bursat: Kategoritë e studentëve (Bachelor) që plotësojnë kriteret për të përfituar bursë
Kategoritë e studentëve (Bachelor) që plotësojnë kriteret për përjashtim nga tarifa vjetore e shkollimit.
Trajnime për rritje kapacitetesh dhe aftësi në sipërmarrje
Hapet Thirrja për Mobilitete (Bursa) Studentësh të FTI, UPT-së në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ në Universitetin Teknologjik te Compiegne, France

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)