Njoftim: Aplikime për Bursë Ekonomike nga studentët e vitit II dhe III-të - afati dorëzimit dokumentacionit 15 Dhjetor 2017

NJOFTIM

Njoftohen studentët e viteve të dyta e të treta të Fakultetit të Teknologjisë së Informacionit, të cilët janë të interesuar për të përfituar Bursë ekonomike, të paraqesin dokumentacionin e mëposhtëm.

DOKUMENTACIONI QË DUHET TË DORËZOHET NGA STUDENTËT E VITIT  II + III   PRANË DEGËS SË FINANCËS SË FAKULTETIT PËR TË MARRË BURSË

VITI  AKADEMIK 2017-2018

1.      Deklaratë e të ardhurave - (merret pranë Degës së Financës).

2.      Fotokopje të kartës së identitetit.

3.      Çertifikatë familjare.

4.      Vërtetimi i ndihmës ekonomike (nëse trajtohesh ose jo).

5.      Vërtetim page nga qendra e punës për prindërit (nëse janë në punë).

6.      Vërtetim nga shkollat për motra ose vëllezër, nëse janë në shkollë dhe mbi 18 vjeç, vërtetim nëse janë në punë apo jo.

7.      Vërtetim nga zyra e punës si punëkërkues ose i papunë, për të gjithë pjesëtarët e familjes që janë mbi 18 vjeç (nëse nuk janë në shkollë).

8.      Vërtetim nga Drejtoria e Sigurimeve Shoqërore për pagesë ose jo pensionesh të çfarëdo lloji, për të dy prindërit, pavarësisht moshës.

9.      Vërtetim nga Drejtoria e Tatim Taksave  për të gjithë anëtarët e familjes mbi 18 vjeç për aktivitet privat ose jo.

10.    Vërtetim nga Bashkia për tokë.

11.    Vërtetim nga KMACP për invaliditet fotokopje e noterizuar, librezë anëtarësimi invaliditeti.

Dokumentacioni të sillet në Degën e Financës deri me datë 15 Dhjetor  2017

Sqarojmë se studentët e viteve të para e përfitojnë bursën nga  njësitë bazë të Qeverisjes vendore

DEGA E FINANCËS                                               ADMINISTRATORI

2017-11-24 07:32:27

DET - Kontrolli i dyte i diplomave, Shtator 2019
Lista e renditur e aplikanteve ne FTI, Raundi 1, Bachelor ne Inxhinieri Telekomunikacioni, Viti Akademik 2019-2020
Lista e renditur e aplikanteve ne FTI, Raundi 1, Bachelor ne Inxhinieri Informatike, Viti Akademik 2019-2020
Lista e renditur e aplikanteve ne FTI, Raundi 1, Bachelor ne Inxhinieri Elektronike, Viti Akademik 2019-2020
Lista e studenteve qe kane aplikuar per permiresim note, sezoni i vjeshtes 2019.
Kontrollet e Diplomave ne Shtator ,per studentet e Departamentit te Inxhinierise Infomatike
Departamenti i Inxhinierise Informatike: Data e Mbrojtjes se Diplomave per programet e studimit Bachelor dhe Master

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)