Njoftim mbi zhvillimin e konferencës ndërkombëtare EIDWT-2018, The 6th International Conference on Emerging Internet, Data & Web Technologies.

Njoftim  mbi zhvillimin e konferencës ndërkombëtare  EIDWT-2018, “The 6th International Conference on Emerging Internet, Data & Web Technologies”

Konferenca nderkombetare EIDWT-2018, “The 6th International Conference on Emerging Internet, Data & Web Technologies” do të mbahet në Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit, Universiteti Politeknik i Tiranës,  në datat 15-17 Mars 2018.

Mbi aktivitetin  dhe programin e konferencës  mund të  mësoni më shumë në linkun e mëposhtëm:

Dekanati

2018-03-05 04:19:09

NJOFTIM MBI PERMIRESIMIN E NOTAVE NE SEZONIN E VJESHTES 2017-2018
Hapet Thirrja për Mobilitete Studentësh të FTI-së në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ 2018-2019 në Mälardalen University, Suedi
Shkarko dhe printo faturën.
Studentët e Ciklit të Parë (përsëritës me kredite) dhe të Dytë, Master Shkencor dhe Profesional (kësti i dytë), të paguajnë tarifën e shkollimit.
Njoftim: Studentët përsëritës Master Shkencor dhe Profesional të tërheqin faturën për lëndët në të cilat do të futen në provime.
Njoftim per bursa studimi dhe projekte !
NJOFTIM:Ndryshim i përkohshëm në orarit mësimor.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2018 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)