Njoftim per bursa studimi dhe projekte !

Njoftohen te gjithe te interesuarit se ne në kuadër të Marrëveshjes së Bashkëpunimit Shkencor e Teknologjik midis Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Austrisë nënshkruar në 2 Maj 2012, Protokollit të Përbashkët mbajtur në 5.12.2014, Ministria e Arsimit Sportit dhe Rinisë, në bashkëpunim me Agjencia Kombëtare  për  Kërkim Shkencor dhe Inovacion (AKKSHI), çel raundin e dytë të thirrjeve për aplikime të përbashkëta kërkimore, tekniko- shkencore, mes Shqipërisë dhe Austrisë.

Gjithashtu ne linkun e meposhtem mund te gjeni thirrje te ndryshme per bursa studimi per studente dhe bursa studimi pasuniversitare per stafin akademik te interesuar.

DEKANATI

2018-04-13 02:54:33

Shkarko dhe printo faturën.
Studentët e Ciklit të Parë (përsëritës me kredite) dhe të Dytë, Master Shkencor dhe Profesional (kësti i dytë), të paguajnë tarifën e shkollimit.
Njoftim: Studentët përsëritës Master Shkencor dhe Profesional të tërheqin faturën për lëndët në të cilat do të futen në provime.
Njoftim per bursa studimi dhe projekte !
NJOFTIM:Ndryshim i përkohshëm në orarit mësimor.
Njoftim mbi zhvillimin e konferencës ndërkombëtare EIDWT-2018, The 6th International Conference on Emerging Internet, Data & Web Technologies.
Njoftim: Studentët përsëritës - tarifa vjetore e shkollimit 2017-2018 do të paguhet në bazë të krediteve. Afati i fundit për pagesë: 29.01.2018

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2018 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)