Njoftim: Studentët përsëritës Master Shkencor dhe Profesional të tërheqin faturën për lëndët në të cilat do të futen në provime.

NJOFTIM

Njoftohen studentët përsëritës Master Shkencor dhe Profesional, se duhet të paraqiten në Degën e Financës për:

1.   Plotësimin e kërkesës për lëndët, në të cilat do të futen në provime

2.   Të pajisen me faturën për arkëtim për kryerjen e pagesës përkatëse për vitin akademik 2017-2018

Afati i fundit për pagesë 30.05.2018.

DEGA E FINANCËS

ADMINISTRATORI

2018-05-18 06:26:49

Departamenti i Inxhinierise Informatike: Data e Mbrojtjes se Diplomave per programet e studimit Bachelor dhe Master
DET, data e mbrojtjes se diplomave ne sezonin i veres, 2018-2019
DET, Njoftim shpallet data e mbrojtjes se praktikave, Cikli i pare dhe dyte.
Kontrolli i Trete i Diplomave per studentet e Departamentit te Inxhinierise Infomatike
Departamenti i Elektronikes dhe Telekomunikacionit, kontrolli i trete i diplomave.
DII , Kontrolli i II i Diplomave
DET, kontrolli i II-të i diplomave.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)