Njoftim: Studentët përsëritës Master Shkencor dhe Profesional të tërheqin faturën për lëndët në të cilat do të futen në provime.

NJOFTIM

Njoftohen studentët përsëritës Master Shkencor dhe Profesional, se duhet të paraqiten në Degën e Financës për:

1.   Plotësimin e kërkesës për lëndët, në të cilat do të futen në provime

2.   Të pajisen me faturën për arkëtim për kryerjen e pagesës përkatëse për vitin akademik 2017-2018

Afati i fundit për pagesë 30.05.2018.

DEGA E FINANCËS

ADMINISTRATORI

2018-05-18 06:26:49

Hapet Thirrja për Mobilitete Studentësh të FTI-së në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ 2018-2019 në Mälardalen University, Suedi
Shkarko dhe printo faturën.
Studentët e Ciklit të Parë (përsëritës me kredite) dhe të Dytë, Master Shkencor dhe Profesional (kësti i dytë), të paguajnë tarifën e shkollimit.
Njoftim per bursa studimi dhe projekte !
NJOFTIM:Ndryshim i përkohshëm në orarit mësimor.
Njoftim mbi zhvillimin e konferencës ndërkombëtare EIDWT-2018, The 6th International Conference on Emerging Internet, Data & Web Technologies.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2018 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)