Takim me studentet e ekselences.

NJOFTIM

Njofton të gjithë studentët e ekselences te paraqiten ne  sallen “Silvano Pedrolo" ditën e Enjte datë 24 Janar ora 13:00, për të  zhvilluar  një  takim  dhe për t'i informuar si të bëhen pjesë e administratës nëpërmjet platformes www.punetembare.al.

Date 22.01.2019

DEKANATI

2019-01-23 03:42:33

Lista e studenteve qe kane aplikuar per permiresim note, sezoni i vjeshtes 2019.
Kontrollet e Diplomave ne Shtator ,per studentet e Departamentit te Inxhinierise Infomatike
Departamenti i Inxhinierise Informatike: Data e Mbrojtjes se Diplomave per programet e studimit Bachelor dhe Master
DET, data e mbrojtjes se diplomave ne sezonin i veres, 2018-2019
DET, Njoftim shpallet data e mbrojtjes se praktikave, Cikli i pare dhe dyte.
Kontrolli i Trete i Diplomave per studentet e Departamentit te Inxhinierise Infomatike
Departamenti i Elektronikes dhe Telekomunikacionit, kontrolli i trete i diplomave.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)