Urdhri për ndërprerjen e procesit mësimor në UPT

Ndërpritet aktiviteti mesimor në FTI deri në 23.03.2020

Rektori i Universitetit Politeknik të Tiranës, nëpërmjet Urdhërit të mëposhtëm, bëri të ditur se ndërpritet procesi mësimor në të gjithë UPT-në deri më 23 mars, për një periudhë dy javore nga dita e sotme e hyrjes në fuqi të planit të veprimit për situatën ndaj Covid-19.

Si rrjedhoje, që nga ky moment, ndërpritet aktiviteti mësimor përfshirë edhe provimet në FTI deri më 23.03.2020.

Për cdo informacion për rifillimin e procesit mësimor.......

Ju lutem konsultoni faqen e UPT-së ---  www.upt.al

si dhe atë të FTI-së ----                   www.fti.edu.al

Më poshtë dhe Urdhëri i Ministrit të Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale.

2020-03-09 06:54:16

Njoftim ne lidhje me ndryshime ne strukturen mesimore ne vitin akademik 2019-2020, semestri i dyte
Njoftim ne lidhje me fillimin e mesimit online per semestrin e dyte ne FTI ne date 30.03.2020
NJOFTIM NË LIDHJE ME FILLIMIN E PUNËS PËR OFRIMIN E MËSIMIT NË DISTANCË PËR SEMESTRIN E DYTË.
DII-NJOFTIM MBI UDHEHEQJEN E DIPLOMAVE PER STUDENTET E PROGRAMEVE TE STUDIMIT TE DEPARTAMENTIT
DET-Njoftim mbi udheheqjen e diplomave per studentet e Cilki I, II, Programe studimit Bachelor Inxh ELN, TLK, MSc Inxh ELN, TLK dhe MPTI.
Njoftim ne lidhje me vazhdimin e nderprejes se mesimit ne FTI deri ne daten 3.04.2020
NJOFTIM I DEKANIT TE FTI NE LIDHJE ME SITUATEN E KRIJUAR NGA PERHAPJA E COVID 19

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)