DET-Njoftim mbi udheheqjen e diplomave per studentet e Cilki I, II, Programe studimit Bachelor Inxh ELN, TLK, MSc Inxh ELN, TLK dhe MPTI.

Te  gjithe studentet e viteve te 3-ta, Bachelor Inxhinieri Elektronike, Telekomunikacioni,   viti i 2-te Master i Shkencave Inxhinieri Elektronike,  Telekomunikacion  dhe MPTI, qe ne  vijim  edhe te  emailit te derguar  te  kontaktojne  pedagoget  per te caktuar temen e diplomes.

Lista e e pedagogeve me kontaktin perkates ju eshte derguar me email.

Per cdo paqartesi  ju lutemi  te  kontaktoni:

PROF.ASOC OLIMPJON SHURDI

Përgjegjës i Departamentit të Elektronikës dhe Telekomunikacionit;

oshurdi@fti.edu.al

2020-03-23 07:00:08

Orori i Perditesuar i provimeve te sezonit te veres ne FTI
Orari Javor i rikthimit ne auditor per konsultime per vitet e fundit ne FTI
Njoftim mbi Vendimin Nr. 63 i Rektoratit UPT mbi Rregulloren e miratuar per marrjen e masave per kufizimin e perhapjes se COVID-19
Njoftim mbi Vendimin Nr. 61 te Rektoratit te UPT mbi marrjen e masave per mbylljen e vitit akademik 2019-2020
Njoftim ne lidhje me ndryshime ne strukturen mesimore ne vitin akademik 2019-2020, semestri i dyte
Njoftim ne lidhje me fillimin e mesimit online per semestrin e dyte ne FTI ne date 30.03.2020
NJOFTIM NË LIDHJE ME FILLIMIN E PUNËS PËR OFRIMIN E MËSIMIT NË DISTANCË PËR SEMESTRIN E DYTË.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2020 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)