DET-Njoftim mbi udheheqjen e diplomave per studentet e Cilki I, II, Programe studimit Bachelor Inxh ELN, TLK, MSc Inxh ELN, TLK dhe MPTI.

Te  gjithe studentet e viteve te 3-ta, Bachelor Inxhinieri Elektronike, Telekomunikacioni,   viti i 2-te Master i Shkencave Inxhinieri Elektronike,  Telekomunikacion  dhe MPTI, qe ne  vijim  edhe te  emailit te derguar  te  kontaktojne  pedagoget  per te caktuar temen e diplomes.

Lista e e pedagogeve me kontaktin perkates ju eshte derguar me email.

Per cdo paqartesi  ju lutemi  te  kontaktoni:

PROF.ASOC OLIMPJON SHURDI

Përgjegjës i Departamentit të Elektronikës dhe Telekomunikacionit;

oshurdi@fti.edu.al

2020-03-23 07:00:08

Njoftim ne lidhje me ndryshime ne strukturen mesimore ne vitin akademik 2019-2020, semestri i dyte
Njoftim ne lidhje me fillimin e mesimit online per semestrin e dyte ne FTI ne date 30.03.2020
NJOFTIM NË LIDHJE ME FILLIMIN E PUNËS PËR OFRIMIN E MËSIMIT NË DISTANCË PËR SEMESTRIN E DYTË.
DII-NJOFTIM MBI UDHEHEQJEN E DIPLOMAVE PER STUDENTET E PROGRAMEVE TE STUDIMIT TE DEPARTAMENTIT
Njoftim ne lidhje me vazhdimin e nderprejes se mesimit ne FTI deri ne daten 3.04.2020
NJOFTIM I DEKANIT TE FTI NE LIDHJE ME SITUATEN E KRIJUAR NGA PERHAPJA E COVID 19

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)