LISTA E RENDITUR E APLIKANTËVE PËR RAUNDIN E III NË FTI

Lista e renditur e aplikantëve për raundin e III në FTI për programet e studimit Bachelor në Inxhinieri ElektronikeBachelor në Inxhinieri Telekomunikacioni dhe Bachelor në Inxhinieri Informatike.

2021-10-18 08:16:17

Ftese për pjesëmarrje në seminarin Online nga Profesori i ftuar Prof. Dr. I. F. AKYILDIZ
Hapet thirrja për mobilitete (bursa) studentësh të UPT-së, në kuadër të Marrëveshjes KA1 të Programit Erasmus +, në Universitetin Politeknik të Bari
Ftesë për konferencën e parë ndërkombëtare, ICITEE21
Seminar Shkencor pranë ambjenteve të FTI
Hapet Thirrja për Mobilitete Studentësh të UPT-së në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ , në Universitetin Teknologjik te Compiegne, France
NJOFTIMI PER MASTER SHKENCOR/PROFESIONAL PER REDUKTIM NGA TARIFA E SHKOLLIMIT
NJOFTIMI PER STUDENTET E CIKLIT TE PARE BACHELOR PER PERFITIM BURSE DHE OSE PERJASHTIM NGA TARIFA E SHKOLLIMIT.