Ceremonia e dhënies së diplomave Bachelor dhe Master i shkencave Nëntor 2012

Ceremonia e dhënies së diplomave Bachelor dhe Master i shkencave.
Ceremonia do të zhvillohet në Nëntor 2012, me rastin e 100 vjetorit të Pavarësisë

Në javën e parë të muajit Nëntor 2012 do të zhvillohet ceremonia e dhënies së Diplomave Bachelor dhe Master i shkencave, për studentët e diplomuar në Shtator-Tetor 2012, në Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit, Universiteti Politeknik i Tiranës, Godina e Korpusit Qendror.

Njoftohen studentët e interesuar të paraqiten tek zyra e Sekretarisë Mësimore dhe Kancelares së FTI, për të marrë informacionet e duhura.

Ceremonia do të zhvillohet nën kujdesin e Rektorit të UPT, Akademik Jorgaq Kacani.

2012-10-06 00:00:00

Orori i Perditesuar i provimeve te sezonit te veres ne FTI
Orari Javor i rikthimit ne auditor per konsultime per vitet e fundit ne FTI
Njoftim mbi Vendimin Nr. 63 i Rektoratit UPT mbi Rregulloren e miratuar per marrjen e masave per kufizimin e perhapjes se COVID-19
Njoftim mbi Vendimin Nr. 61 te Rektoratit te UPT mbi marrjen e masave per mbylljen e vitit akademik 2019-2020
Njoftim ne lidhje me ndryshime ne strukturen mesimore ne vitin akademik 2019-2020, semestri i dyte
Njoftim ne lidhje me fillimin e mesimit online per semestrin e dyte ne FTI ne date 30.03.2020
NJOFTIM NË LIDHJE ME FILLIMIN E PUNËS PËR OFRIMIN E MËSIMIT NË DISTANCË PËR SEMESTRIN E DYTË.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2020 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)