Ceremonia e mbrojtjes së diplomave: Cikli i Parë i Studimeve Bachelor

Ceremonia e dhënies së diplomave: Cikli i Parë i Studimeve Bachelor në Inxhinieri Elektronike, Inxhinieri Telekomunikacioni dhe Inxhinieri Informatike me rastin e 100 vjetorit të Pavarësisë

21 Nentor 2012 Inxhinieri Elektronike, Inxhinieri Telekomunikacioni dhe Inxhinieri Informatike

Në daten 21 Nentor 2012 ora 11:00 do të zhvillohet ceremonia e dhënies së diplomave për studentët e Ciklit të Parë të Studimeve, Inxhinieri Elektronike dhe Inxhinieri Telekomunikacioni, diplomuar në Tetor 2012, në Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit, Universiteti Politeknik i Tiranës, Godina e Korpusit Qendror.

Në daten 21 Nentor 2012 ora 13:00 do të zhvillohet ceremonia e dhënies së diplomave për studentët e Ciklit të Parë të Studimeve, Inxhinieri Informatike, diplomuar në Tetor 2012, në Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit, Universiteti Politeknik i Tiranës, Godina e Korpusit Qendror.

Njoftohen studentët e interesuar të paraqiten tek zyra e Sekretarisë Mësimore dhe Kancelares së FTI, për të marrë informacionet e duhura.

2012-11-13 00:00:00

Njoftim mbi Vendimin Nr. 63 i Rektorit UPT mbi Rregulloren e miratuar per marrjen e masave per kufizimin e perhapjes se COVID-19
Njoftim mbi Vendimin Nr. 61 te Rektorit te UPT mbi marrjen e masave per mbylljen e vitit akademik 2019-2020
Njoftim ne lidhje me ndryshime ne strukturen mesimore ne vitin akademik 2019-2020, semestri i dyte
Njoftim ne lidhje me fillimin e mesimit online per semestrin e dyte ne FTI ne date 30.03.2020
NJOFTIM NË LIDHJE ME FILLIMIN E PUNËS PËR OFRIMIN E MËSIMIT NË DISTANCË PËR SEMESTRIN E DYTË.
DII-NJOFTIM MBI UDHEHEQJEN E DIPLOMAVE PER STUDENTET E PROGRAMEVE TE STUDIMIT TE DEPARTAMENTIT
DET-Njoftim mbi udheheqjen e diplomave per studentet e Cilki I, II, Programe studimit Bachelor Inxh ELN, TLK, MSc Inxh ELN, TLK dhe MPTI.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)