Ceremonia e dhënies së diplomave Master i shkencave 16 Dhjetor 2013

Ceremonia e dhënies së diplomave Master i shkencave

16 Dhjetor 2013, ora 11:00, do të zhvillohet ceremonia e dhënies së Diplomave Master i shkencave, për studentët e diplomuar në Tetor 2013, në Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit, Universiteti Politeknik i Tiranës, salla 209.

Njoftohen studentët e interesuar të paraqiten, javën e parë të muajit Dhjetor, tek zyra e Sekretarisë Mësimore dhe Zyra e Financës së FTI, për të marrë informacionet e duhura.

2013-12-05 08:50:53

Pezullim Mesimi ne FTI
Karta e Studentit
Kriteret për ulje të tarifës vjetore të studimeve (Master Shkencor dhe Master Profesional)
Bursat: Kategoritë e studentëve (Bachelor) që plotësojnë kriteret për të përfituar bursë
Kategoritë e studentëve (Bachelor) që plotësojnë kriteret për përjashtim nga tarifa vjetore e shkollimit.
Trajnime për rritje kapacitetesh dhe aftësi në sipërmarrje
Hapet Thirrja për Mobilitete (Bursa) Studentësh të FTI, UPT-së në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ në Universitetin Teknologjik te Compiegne, France

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)