Ceremonia e dhënies së diplomave: Cikli i Parë i Studimeve Dhjetor 2013

Ceremonia e dhënies së diplomave: Cikli i Parë i Studimeve
Bachelor në Inxhinieri Informatike, Inxhinieri Elektronike dhe Inxhinieri Telekomunikacioni

9 Dhjetor 2013 Inxhinieri Informatike
11 Dhjetor 2013 Inxhinieri Elektronike dhe Inxhinieri Telekomunikacioni

Në daten 9 Dhjetor 2013 do të zhvillohet ceremonia e dhënies së diplomave për studentët e Ciklit të Parë të Studimeve, Inxhinieri Informatike, diplomuar në Tetor 2013, në Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit, Universiteti Politeknik i Tiranës, Salla 209, ora 11:00.

Në daten 11 Dhjetor 2013 do të zhvillohet ceremonia e dhënies së diplomave për studentët e Ciklit të Parë të Studimeve, Inxhinieri Elektronike dhe Inxhinieri Telekomunikacioni, diplomuar në Tetor 2013, në Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit, Universiteti Politeknik i Tiranës, Salla 209, ora 12:00.

Njoftohen studentët e interesuar të paraqiten tek zyra e Sekretarisë Mësimore dhe Zyra e Financës së FTI, për të marrë informacionet e duhura.

2013-12-05 08:55:20

Pezullim Mesimi ne FTI
Karta e Studentit
Kriteret për ulje të tarifës vjetore të studimeve (Master Shkencor dhe Master Profesional)
Bursat: Kategoritë e studentëve (Bachelor) që plotësojnë kriteret për të përfituar bursë
Kategoritë e studentëve (Bachelor) që plotësojnë kriteret për përjashtim nga tarifa vjetore e shkollimit.
Trajnime për rritje kapacitetesh dhe aftësi në sipërmarrje
Hapet Thirrja për Mobilitete (Bursa) Studentësh të FTI, UPT-së në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ në Universitetin Teknologjik te Compiegne, France

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)