Kontrollet e diplomave: Cikli i Parë dhe i Dytë i Studimeve

Në muajin Qershor 2015 zhvillohen kontrollet e diplomave për sesionin e mbrojtjes së diplomave, në Korrik 2015, për studentët e Ciklit të Parë dhe të Dytë të Studimeve. Studentët duhet të paraqiten pranë departamenteve përkatëse dhe të marrin informacionin përkatës në Tabelën e Informacionit të departamenteve.

Përgjegjësi i Departamentit të Inxhinierisë Informatike, Prof. Asoc. Elinda Meçe Kajo, do të informojë lidhur me kontrollet e diplomave për studentët e drejtimit Inxhinieri Informatike, kontakti e-mail: ekajo@fti.edu.al.

Përgjegjësi i Departamentit të Elektronikës dhe Telekomunikacionit, Dr. Algenti Lala, do të informojë lidhur me kontrollet e diplomave për studentët e drejtimit Inxhinieri Elektronike, si dhe Inxhinieri Telekomunikacioni, kontakti e-mail: alala@fti.edu.al.

2015-06-09 08:58:33

Mbi paktikat mësimore në vitin akademik 2020-2021
Njoftim mbi sezonin e provimeve të Verës në FTI
Njoftim mbi konsultimet në FTI.
Pagesa e tarifës së shkollimit
Mundesi punesimi prane Deloitte Albania
Kick-off event of Tirana Inc
Banka OTP Albania - Research Paper Competition_Edicioni i Dyte!