Studentët e vitit të parë Bachelor dhe Master Shkencor viti 1 dhe Profesional.

NJOFTIM

NJOFTOHEN  STUDENTET E  FAKULTETIT TE TEKNOLOGJISE SE INFORMACIONIT TE VITIT TE PARE BACHELOR SE DUHET TE PARAQITEN PRANE DEGES SE FINANCES PER PAGESEN E TARIFES SE RREGJISTRIMIT

STUDENTI DO TE PAJISET ME FATUREN PER ARKETIM PER TE BERE PAGESEN NE CREDINS BANK .

PASI TE KETE KRYER KETE PAGESE, ÇDO STUDENT DO TE SJELLE PRANE DEGES SE FINANCES NJE KOPJE TE FATURES SE BANKES QE TI RREGJISTROHET SI DETYRIM I PAGUAR, NE TE KUNDERT NUK DO TE LEJOHEN TE FUTEN NE PROVIME.

Afati i fundit  per pagese  30.11.2017

ADMINISTRATORI  DEGA E FINANCES

NJOFTIM

PASI TE KETE KRYER KETE PAGESE, CDO STUDENT DO TE SJELLE PRANE DEGES SE FINANCES NJE KOPJE TE FATURES SE BANKES QE TI RREGJISTROHET SI DETYRIM I PAGUAR, NE TE KUNDERT NUK DO TE LEJOHEN TE FUTEN NE PROVIME.

Afati i fundit  per pagese  30.11.2017

ADMINISTRATORI    DEGA E FINANCES

Shkarko  ketu  faturen per studentet Bachelor viti 1

Shkarko ketu faturen per studentet Master Shkencor viti 1 dhe Master Profesional.

2017-11-13 07:55:39

DET - Mbrojtje e diplomave vjeshtë 2022
KRITERET E APLIKIMIT DHE KËRKESAT PËR PERSONEL AKADEMIK TË FTUAR NË FTI PËR VITIN AKADEMIK 2022-2023
LISTA E RENDITUR E APLIKANTËVE NË FTI, RAUNDI II, BACHELOR, VITI AKADEMIK 2022-2023