Studentët e vitit të parë Bachelor dhe Master Shkencor viti 1 dhe Profesional.

NJOFTIM

NJOFTOHEN  STUDENTET E  FAKULTETIT TE TEKNOLOGJISE SE INFORMACIONIT TE VITIT TE PARE BACHELOR SE DUHET TE PARAQITEN PRANE DEGES SE FINANCES PER PAGESEN E TARIFES SE RREGJISTRIMIT

STUDENTI DO TE PAJISET ME FATUREN PER ARKETIM PER TE BERE PAGESEN NE CREDINS BANK .

PASI TE KETE KRYER KETE PAGESE, ÇDO STUDENT DO TE SJELLE PRANE DEGES SE FINANCES NJE KOPJE TE FATURES SE BANKES QE TI RREGJISTROHET SI DETYRIM I PAGUAR, NE TE KUNDERT NUK DO TE LEJOHEN TE FUTEN NE PROVIME.

Afati i fundit  per pagese  30.11.2017

ADMINISTRATORI  DEGA E FINANCES

NJOFTIM

PASI TE KETE KRYER KETE PAGESE, CDO STUDENT DO TE SJELLE PRANE DEGES SE FINANCES NJE KOPJE TE FATURES SE BANKES QE TI RREGJISTROHET SI DETYRIM I PAGUAR, NE TE KUNDERT NUK DO TE LEJOHEN TE FUTEN NE PROVIME.

Afati i fundit  per pagese  30.11.2017

ADMINISTRATORI    DEGA E FINANCES

Shkarko  ketu  faturen per studentet Bachelor viti 1

Shkarko ketu faturen per studentet Master Shkencor viti 1 dhe Master Profesional.

2017-11-13 07:55:39

LISTA E RENDITUR E APLIKANTËVE PËR RAUNDIN E III NË FTI
Njoftim mbi fillimin i vitit të ri akademik 2021-2022 në Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit!
STRUKTURA MËSIMORE PËR CIKLIN E PARË E TË DYTË TË STUDIMEVE, PËR VITIN AKADEMIK 2021-2022
Njoftim për vaksinim pranë FTI!
Fillimi i Vitit Akademik 2021-2022!
Anketim per studimin e tregut ne fushen e teknologjise se informacionit
DET - Mbrojtje e diplomave vjeshte 2021