Njoftim per bursa studimi dhe projekte !

Njoftohen te gjithe te interesuarit se ne në kuadër të Marrëveshjes së Bashkëpunimit Shkencor e Teknologjik midis Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Austrisë nënshkruar në 2 Maj 2012, Protokollit të Përbashkët mbajtur në 5.12.2014, Ministria e Arsimit Sportit dhe Rinisë, në bashkëpunim me Agjencia Kombëtare  për  Kërkim Shkencor dhe Inovacion (AKKSHI), çel raundin e dytë të thirrjeve për aplikime të përbashkëta kërkimore, tekniko- shkencore, mes Shqipërisë dhe Austrisë.

Gjithashtu ne linkun e meposhtem mund te gjeni thirrje te ndryshme per bursa studimi per studente dhe bursa studimi pasuniversitare per stafin akademik te interesuar.

DEKANATI

2018-04-13 02:54:33

DII - Mbrojtja e praktikave dhe diplomave Vjeshte 2022
DET - Mbrojtje e diplomave vjeshtë 2022