Hapet thirrja per mobilitete (bursa) per studente në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ 2017-2019 në Universitetin Teknologjik te Compiegne, France

Hapet Thirrja për Mobilitete (Bursa) Studentësh të UPT-së në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ 2017-2019 në Universitetin Teknologjik te Compiegne, France.

Në kuadër të programit Erasmus + dhe marrëveshjes KA1 biletarale, është hapur thirrja për aplikime për bursa për mobilitete për studentët të Universitetit Politeknik të Tiranës (UPT), Fakulteti i Teknologjise se Informacionit, në Universitetin Teknologjik te Compiegne (UTC), në France.

Kliko  ketu per te shfaqur thirrjen.

2018-10-30 04:14:01