DET-Njoftim mbi udheheqjen e diplomave per studentet e Cilki I, II, Programe studimit Bachelor Inxh ELN, TLK, MSc Inxh ELN, TLK dhe MPTI.

Te  gjithe studentet e viteve te 3-ta, Bachelor Inxhinieri Elektronike, Telekomunikacioni,   viti i 2-te Master i Shkencave Inxhinieri Elektronike,  Telekomunikacion  dhe MPTI, qe ne  vijim  edhe te  emailit te derguar  te  kontaktojne  pedagoget  per te caktuar temen e diplomes.

Lista e e pedagogeve me kontaktin perkates ju eshte derguar me email.

Per cdo paqartesi  ju lutemi  te  kontaktoni:

PROF.ASOC OLIMPJON SHURDI

Përgjegjës i Departamentit të Elektronikës dhe Telekomunikacionit;

oshurdi@fti.edu.al

2020-03-23 07:00:08

DET - Mbrojtje e diplomave vjeshtë 2022
KRITERET E APLIKIMIT DHE KËRKESAT PËR PERSONEL AKADEMIK TË FTUAR NË FTI PËR VITIN AKADEMIK 2022-2023