DET - MBROJTJA E DIPLOMAVE, 7 PRILL 2021

Njoftojme studentet e DET per mbrotjen e diplomave, sezoni i dimrit:

Mbrojtja e Diplomave do te zhvillohet:

• Bachelor ne Inxhinieri Elektronike dhe Bachelor ne Inxhinieri Telekomunikacioni: date 7 Prill ora 9:00 online ne Microsoft Teams.
  • Master i Shkencave ne Inxhinieri Elektronike dhe Master i Shkencave ne Inxhinieri Telekomunikacioni: date 7 Prill ora 9:00 online ne Microsoft Teams.

Ju lutem kontaktoni me udheheqesin per pergatitjen e prezantimit sipas standartit dhe afatit kohor te kerkuar.

Suksese!

2021-04-03 02:59:57