Banka OTP Albania - Research Paper Competition_Edicioni i Dyte!

Banka OTP Albania organizon Edicionin e dytë të konkursit për krijimin e një Research Paper  me temën: E ARDHMJA E TURIZIMIT NË SHQIPËRI.

Cilido prej studentëve (individualisht apo në grup) mund të bëhet pjesë e këtij Konkursi. Në përfundim, do të zgjidhen 3 fituesit e parë të cilët do të shpërblehen me një cmim monetar.

Informacion më të detajuar i gjeni në:

Deadlines and Guidelines on writing a Research Paper.

Research Paper Competition.

2021-04-21 12:26:01