DII - KONTROLLI I 2 I DIPLOMAVE SEZONI I VJESHTËS

Studentët e drejtimeve:

  • Bachelor në Inxhinieri Informatike
  • Master i Shkencave në Inxhinieri Informatike
  • Master Profesional në Inxhinieri Informatike

 

Njoftohen se:

 

Kontrolli i dytë i diplomës do të zhvillohet deri më 7 Shtator 2021(online).

Çdo student për të realizuar kontrollin e dytë duhet

 

(*) Ngarkimi i materialit është i mundur vetëm me kredencialet zyrtare të studentit në domain @fti.edu.al

 

Lista e pedagogëve të Departamentit të Inxhinierisë Informatike

                            

Titulli/Grada

Emër Mbiemër

e-mail

Prof. Dr.

Elinda Meçe

ekajo@fti.edu.al

Prof. Asoc.

Genti Daci

gdaci@fti.edu.al

Prof. Asoc.

Igli Tafaj

itafaj@fti.edu.al

Dr.

Dorian Minarolli

dminarolli@fti.edu.al

Dr.

Evis Trandafili

etrandafili@fti.edu.al

Dr.

Hakik Paci

hpaci@fti.edu.al

Dr.

Enida Sheme

esheme@fti.edu.al

Dr.

Ina Papadhopulli

ipapadhopulli@fti.edu.al

Msc.

Besjana Muraku

besjana.muraku@fti.edu.al

Msc.

Kleona Binjaku

kleona.binjaku@fti.edu.al

 

 


2021-09-01 06:14:59
 
LISTA E RENDITUR E APLIKANTËVE PËR RAUNDIN E III NË FTI
Njoftim mbi fillimin i vitit të ri akademik 2021-2022 në Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit!
STRUKTURA MËSIMORE PËR CIKLIN E PARË E TË DYTË TË STUDIMEVE, PËR VITIN AKADEMIK 2021-2022
Njoftim për vaksinim pranë FTI!
Fillimi i Vitit Akademik 2021-2022!
Anketim per studimin e tregut ne fushen e teknologjise se informacionit
DET - Mbrojtje e diplomave vjeshte 2021
 

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2021 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)
Fakulteti i Teknologjisë së Informacionit (FTI)
Sheshi Nënë Tereza 4, Tiranë
Telefon: +355.42.278159
Qendër Download Posta Elektronike Biblioteka