Anketim per studimin e tregut ne fushen e teknologjise se informacionit

Te nderuar studente,

Jeni te lutur te plotesoni anketimin qe po zhvillohet nga FTI sipas linkut te meposhtem.

Ky anketim synon përditësimin e kurrikulave në programet e studimit të FTI, në përputhje me zhvillimin e tregut të punës në fushën e Teknologjisë së Informacionit, duke marrë mendimin e studentëve të diplomuar në FTI.

Koha per plotesimin e tij eshte rreth 7 minuta.

Ju falenderojme per kontributin tuaj!

2021-10-04 04:12:46

Ftese për pjesëmarrje në seminarin Online nga Profesori i ftuar Prof. Dr. I. F. AKYILDIZ
Hapet thirrja për mobilitete (bursa) studentësh të UPT-së, në kuadër të Marrëveshjes KA1 të Programit Erasmus +, në Universitetin Politeknik të Bari
Ftesë për konferencën e parë ndërkombëtare, ICITEE21
Seminar Shkencor pranë ambjenteve të FTI
Hapet Thirrja për Mobilitete Studentësh të UPT-së në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ , në Universitetin Teknologjik te Compiegne, France
NJOFTIMI PER MASTER SHKENCOR/PROFESIONAL PER REDUKTIM NGA TARIFA E SHKOLLIMIT
NJOFTIMI PER STUDENTET E CIKLIT TE PARE BACHELOR PER PERFITIM BURSE DHE OSE PERJASHTIM NGA TARIFA E SHKOLLIMIT.