Njoftim për vaksinim pranë FTI!

Në kuadër të thirrjes për javën e vaksinimit masiv të studentëve, ju njoftojmë se gjatë kësaj jave në godinën e Fakultetit të Teknologjisë së Informacionit, kati i parë, holli kryesor, do të kryhet vaksinimi i studentëve, nga ora 08.00 deri më 16.00.

2021-10-11 07:49:34

Ftese për pjesëmarrje në seminarin Online nga Profesori i ftuar Prof. Dr. I. F. AKYILDIZ
Hapet thirrja për mobilitete (bursa) studentësh të UPT-së, në kuadër të Marrëveshjes KA1 të Programit Erasmus +, në Universitetin Politeknik të Bari
Ftesë për konferencën e parë ndërkombëtare, ICITEE21
Seminar Shkencor pranë ambjenteve të FTI
Hapet Thirrja për Mobilitete Studentësh të UPT-së në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ , në Universitetin Teknologjik te Compiegne, France
NJOFTIMI PER MASTER SHKENCOR/PROFESIONAL PER REDUKTIM NGA TARIFA E SHKOLLIMIT
NJOFTIMI PER STUDENTET E CIKLIT TE PARE BACHELOR PER PERFITIM BURSE DHE OSE PERJASHTIM NGA TARIFA E SHKOLLIMIT.