Ceremonia e dhënies së diplomave Bachelor dhe Master i shkencave Nëntor 2012

Ceremonia e dhënies së diplomave Bachelor dhe Master i shkencave.
Ceremonia do të zhvillohet në Nëntor 2012, me rastin e 100 vjetorit të Pavarësisë

Në javën e parë të muajit Nëntor 2012 do të zhvillohet ceremonia e dhënies së Diplomave Bachelor dhe Master i shkencave, për studentët e diplomuar në Shtator-Tetor 2012, në Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit, Universiteti Politeknik i Tiranës, Godina e Korpusit Qendror.

Njoftohen studentët e interesuar të paraqiten tek zyra e Sekretarisë Mësimore dhe Kancelares së FTI, për të marrë informacionet e duhura.

Ceremonia do të zhvillohet nën kujdesin e Rektorit të UPT, Akademik Jorgaq Kacani.

2012-10-06 00:00:00

LISTA E RENDITUR E APLIKANTËVE NGA TROJET DHE KOMUNITETI BALLKANO-EGJIPTIAN NË PROGRAMIN E STUDIMIT BACHELOR, NË FTI PËR VITIN AKADEMIK 2021-2022
LISTA E RENDITUR E APLIKANTEVE NE FTI, RAUNDI II, BACHELOR, VITI AKADEMIK 2021-2022
Kriteret e transferimeve dhe të programeve të dyta të studimeve