Lista e renditur e kandidatëve fitues nga trojet, transferim studimesh, program të dytë studimi

Komisioni i vlerësimit dhe i përzgjedhjes së kandidatëve fitues nga trojet, transferim studimesh, program të dytë studimi, të kandidateve fitues me statusin e personit me aftësi të kufizuar, me statusin e jetimit si dhe kandidatëve të komunitetit rom dhe egjiptian, bazuar në kriteret e pranimit dhe përzgjedhjes të kandidatëve ka renditur aplikantet.

Lista  e renditur e aplikantëve nga trojet në programin e studimit Bachelor në Inxhinieri Informatike.

Lista  e renditur e aplikantëve për transferim studimesh në programin e studimit Bachelor në Inxhinieri Informatike.

Lista  e renditur e aplikantëve për program të dytë studimi në programin e studimit Bachelor në Inxhinieri Informatike.

Lista  e renditur e aplikantëve për transferim studimesh në programin e studimit Bachelor në Inxhinieri Elektronike.

Lista  e renditur e aplikantëve për transferim studimesh në programin e studimit Bachelor në Inxhinieri Telekomunikacioni.

2022-09-21 02:30:50

DET - Mbrojtje e diplomave vjeshtë 2022
KRITERET E APLIKIMIT DHE KËRKESAT PËR PERSONEL AKADEMIK TË FTUAR NË FTI PËR VITIN AKADEMIK 2022-2023
LISTA E RENDITUR E APLIKANTËVE NË FTI, RAUNDI II, BACHELOR, VITI AKADEMIK 2022-2023