KRITERET E APLIKIMIT DHE KËRKESAT PËR PERSONEL AKADEMIK TË FTUAR NË FTI PËR VITIN AKADEMIK 2022-2023

Kriteret e aplikimit dhe kërkesat për personel akademik të ftuar në Departamentin e Inxhinierisë Informatike për vitin akademik 2022-2023.

Kriteret e aplikimit dhe kërkesat për personel akademik të ftuar në Departamentin e Elektronikës dhe Telekomunikacionit për vitin akademik 2022-2023.

Kriteret e aplikimit dhe kërkesat për personel akademik të ftuar në Departamentin e Bazave të Informatikës për vitin akademik 2022-2023.

2022-09-27 09:32:24

Hapet Thirrja për Mobilitete në kuadër të Erasmus+, në Universitetin Teknologjik të Compiegne, Francë
APLIKIM PËR TË PËRFITUAR MBËSHTETJE FINANCIARE
NJOFTIM - MBI PRANIMET NË STUDIMET E CIKLIT TË TRETË