Cikli i Parë i Studimeve, Bachelor, Viti i Parë në FTI

Cikli i Parë i Studimeve, Bachelor, Viti i Parë në Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit

Nga 3 Dhjetor deri 14 Dhjetor 2012 pedagogët tutorë të vitit të parë do të zhvillojnë takime me studentët e Ciklit të Parë të Studimeve, viti i parë, Bachelor, për t’i informuar lidhur me adresat zyrtare të e-mail. Për informacione të mëtejshme studentët të kontaktojnë me përgjegjësat e departamenteve.

Përgjegjësi i Departamentit të Inxhinierisë Informatike, Prof. Asoc. Elinda Meçe Kajo, e-mail: ekajo@fti.edu.al.

Përgjegjësi i Departamentit të Elektronikës dhe Telekomunikacionit, Prof. Asoc. Bexhet Kamo, e-mail: bkamo@fti.edu.al.

2012-12-15 00:00:00

DII - Mbrojtja e praktikave dhe diplomave Vjeshte 2022
DET - Mbrojtje e diplomave vjeshtë 2022
KRITERET E APLIKIMIT DHE KËRKESAT PËR PERSONEL AKADEMIK TË FTUAR NË FTI PËR VITIN AKADEMIK 2022-2023