Njoftim për konkurim në FTI për personel akademik i ftuar 2015-2016

NJOFTIM

“Miratimi i kritereve të aplikimit për personel akadmik të ftuar në DET, për vitin akademik 2015-2016 dhe shpalljen e datës 5 Tetor 2015 si afati i fundit i dorëzimit të dokumetacionit që duhet të dorëzojë kandidati”

-          Miratimi i kritereve të aplikimit për personel akadmik të ftuar, për vitin akademik 2015-2016, të përgatitura nga përgjegjësi i Departamentit të Elektronikës dhe Telekomnikacionit.

-          5 Tetor 2015, afati i fundit i dorëzimit të dokumetacionit nga kandidati, pranë DET, për të aplikuar si personel akademik i ftuar.

-          Përgjegjësi i DET ngarkohet për ndjekejn e procedurave në përputhje me aktet ligjore e nënligjore në fuqi.

“Miratimi i kritereve të aplikimit për personel akadmik të ftuar në DII, për vitin akademik 2015-2016 dhe shpalljen e datës 9 Tetor 2015 si afati i fundit i dorëzimit të dokumetacionit që duhet të dorëzojë kandidati”

-          Miratimi i kritereve të aplikimit për personel akadmik të ftuar, për vitin akademik 2015-2016, të përgatitura nga përgjegjësi i Departamentit të Inxhinierisë Informatike.

-          9 Tetor 2015, afati i fundit i dorëzimit të dokumetacionit nga kandidati, pranë DII, për të aplikuar si personel akademik i ftuar.

-          Përgjegjësi i DII ngarkohet për ndjekejn e procedurave në përputhje me aktet ligjore e nënligjore në fuqi.

D E K A N I

Kriteret sipas departamenteve:

Departamenti i Inxhinierisë Informatike

Departamenti i Elektronikës dhe Telekomunikacionit

2015-10-01 08:16:49

Lista e studenteve qe kane aplikuar per permiresim note, sezoni i vjeshtes 2019.
Kontrollet e Diplomave ne Shtator ,per studentet e Departamentit te Inxhinierise Infomatike
Departamenti i Inxhinierise Informatike: Data e Mbrojtjes se Diplomave per programet e studimit Bachelor dhe Master
DET, data e mbrojtjes se diplomave ne sezonin i veres, 2018-2019
DET, Njoftim shpallet data e mbrojtjes se praktikave, Cikli i pare dhe dyte.
Kontrolli i Trete i Diplomave per studentet e Departamentit te Inxhinierise Infomatike
Departamenti i Elektronikes dhe Telekomunikacionit, kontrolli i trete i diplomave.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)