Njoftim për konkurim në FTI për personel akademik i ftuar 2015-2016

NJOFTIM

“Miratimi i kritereve të aplikimit për personel akadmik të ftuar në DET, për vitin akademik 2015-2016 dhe shpalljen e datës 5 Tetor 2015 si afati i fundit i dorëzimit të dokumetacionit që duhet të dorëzojë kandidati”

-          Miratimi i kritereve të aplikimit për personel akadmik të ftuar, për vitin akademik 2015-2016, të përgatitura nga përgjegjësi i Departamentit të Elektronikës dhe Telekomnikacionit.

-          5 Tetor 2015, afati i fundit i dorëzimit të dokumetacionit nga kandidati, pranë DET, për të aplikuar si personel akademik i ftuar.

-          Përgjegjësi i DET ngarkohet për ndjekejn e procedurave në përputhje me aktet ligjore e nënligjore në fuqi.

“Miratimi i kritereve të aplikimit për personel akadmik të ftuar në DII, për vitin akademik 2015-2016 dhe shpalljen e datës 9 Tetor 2015 si afati i fundit i dorëzimit të dokumetacionit që duhet të dorëzojë kandidati”

-          Miratimi i kritereve të aplikimit për personel akadmik të ftuar, për vitin akademik 2015-2016, të përgatitura nga përgjegjësi i Departamentit të Inxhinierisë Informatike.

-          9 Tetor 2015, afati i fundit i dorëzimit të dokumetacionit nga kandidati, pranë DII, për të aplikuar si personel akademik i ftuar.

-          Përgjegjësi i DII ngarkohet për ndjekejn e procedurave në përputhje me aktet ligjore e nënligjore në fuqi.

D E K A N I

Kriteret sipas departamenteve:

Departamenti i Inxhinierisë Informatike

Departamenti i Elektronikës dhe Telekomunikacionit

2015-10-01 08:16:49

Pezullim Mesimi ne FTI
Karta e Studentit
Kriteret për ulje të tarifës vjetore të studimeve (Master Shkencor dhe Master Profesional)
Bursat: Kategoritë e studentëve (Bachelor) që plotësojnë kriteret për të përfituar bursë
Kategoritë e studentëve (Bachelor) që plotësojnë kriteret për përjashtim nga tarifa vjetore e shkollimit.
Trajnime për rritje kapacitetesh dhe aftësi në sipërmarrje
Hapet Thirrja për Mobilitete (Bursa) Studentësh të FTI, UPT-së në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ në Universitetin Teknologjik te Compiegne, France

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)