Studentët e Ciklit të Parë (përsëritës me kredite) dhe të Dytë, Master Shkencor dhe Profesional (kësti i dytë), të paguajnë tarifën e shkollimit.

NJOFTIM

Njoftohen studentët e Fakultetit të Teknologjisë së Informacionit të ciklit të parë (përsëritës me kredite) dhe të dytë, Master Shkencor dhe Profesional (kësti i dytë), se duhet të paguajnë tarifën e shkollimit.

Studentët duhet të pajisen me faturën për arkëtim duke e shkarkuar nga adresa www.fti.edu.al

Pagesa do të kryhet vetëm në Credins bank.

Pasi të ketë kryer këtë pagesë, çdo student do të sjellë pranë degës së financës një kopje të faturës së bankës, që t’i regjistrohet si detyrim i paguar, në të kundërt, nuk do të lejohen të futen në provime.

Afati i fundit për pagesë 30.05.2018

DEGA E FINANCËS                                                           ADMINISTRATORI

2018-05-18 06:47:24

Lista e kandidateve fitues ne raundin e trete, plotesimi i kuotave te lira.
Mbi plotesimit e kuotave te paplotesuara Cikli i pare Bachelor, viti akademik 2018-2019.
LISTA PERFUNDIMTARE E KANDIDATËVE FITUES NGA TRANSFERIMET NË CIKLIN E PARË BACHELOR DHE PROGRAME TE DYTA STUDIMI NË FTI.VITI AKADEMIK 2018-2019
APLIKIMET PËR PRANIMET NË CIKLIN E DYTË TË STUDIMEVE NË FTI.VITI AKADEMIK 2018-2019
Shpallet konkursi për pedagog të ftuar në "Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit", viti akademik 2018-2019.
LISTA E RENDITUR E KANDIDATËVE FITUES NGA TRANSFERIMET NË CIKLIN E PARË BACHELOR DHE PROGRAME TE DYTA STUDIMI NË FTI.VITI AKADEMIK 2018-2019
LISTA E RENDITUR E APLIKANTEVE RAUNDI I 2,FTI, VITI AKADEMIK 2018-2019

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2018 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)