Studentët e Ciklit të Parë (përsëritës me kredite) dhe të Dytë, Master Shkencor dhe Profesional (kësti i dytë), të paguajnë tarifën e shkollimit.

NJOFTIM

Njoftohen studentët e Fakultetit të Teknologjisë së Informacionit të ciklit të parë (përsëritës me kredite) dhe të dytë, Master Shkencor dhe Profesional (kësti i dytë), se duhet të paguajnë tarifën e shkollimit.

Studentët duhet të pajisen me faturën për arkëtim duke e shkarkuar nga adresa www.fti.edu.al

Pagesa do të kryhet vetëm në Credins bank.

Pasi të ketë kryer këtë pagesë, çdo student do të sjellë pranë degës së financës një kopje të faturës së bankës, që t’i regjistrohet si detyrim i paguar, në të kundërt, nuk do të lejohen të futen në provime.

Afati i fundit për pagesë 30.05.2018

DEGA E FINANCËS                                                           ADMINISTRATORI

2018-05-18 06:47:24

Departamenti i Inxhinierise Informatike: Data e Mbrojtjes se Diplomave per programet e studimit Bachelor dhe Master
DET, data e mbrojtjes se diplomave ne sezonin i veres, 2018-2019
DET, Njoftim shpallet data e mbrojtjes se praktikave, Cikli i pare dhe dyte.
Kontrolli i Trete i Diplomave per studentet e Departamentit te Inxhinierise Infomatike
Departamenti i Elektronikes dhe Telekomunikacionit, kontrolli i trete i diplomave.
DII , Kontrolli i II i Diplomave
DET, kontrolli i II-të i diplomave.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)