Studentët e Ciklit të Parë (përsëritës me kredite) dhe të Dytë, Master Shkencor dhe Profesional (kësti i dytë), të paguajnë tarifën e shkollimit.

NJOFTIM

Njoftohen studentët e Fakultetit të Teknologjisë së Informacionit të ciklit të parë (përsëritës me kredite) dhe të dytë, Master Shkencor dhe Profesional (kësti i dytë), se duhet të paguajnë tarifën e shkollimit.

Studentët duhet të pajisen me faturën për arkëtim duke e shkarkuar nga adresa www.fti.edu.al

Pagesa do të kryhet vetëm në Credins bank.

Pasi të ketë kryer këtë pagesë, çdo student do të sjellë pranë degës së financës një kopje të faturës së bankës, që t’i regjistrohet si detyrim i paguar, në të kundërt, nuk do të lejohen të futen në provime.

Afati i fundit për pagesë 30.05.2018

DEGA E FINANCËS                                                           ADMINISTRATORI

2018-05-18 06:47:24

Nryshim i struktures mesimore per vitin akademik 2018-2019 ne UPT.
Njoftim - Mbi përjashtimin/reduktimin nga tarifa e shkollimit dhe bursat e studentëve
Njoftim: dokumentacion burse 2018-2019 për studentët e vitit II + III
Njoftim: dokumentacioni për studentët që përjashtohen nga tarifa vjetore e shkollimit
Hapet thirrja per mobilitete (bursa) per studente në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ 2017-2019 në Universitetin Teknologjik te Compiegne, France
Lista e kandidateve fitues ne raundin e trete, plotesimi i kuotave te lira.
Mbi plotesimit e kuotave te paplotesuara Cikli i pare Bachelor, viti akademik 2018-2019.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)