Studentët e Ciklit të Parë (përsëritës me kredite) dhe të Dytë, Master Shkencor dhe Profesional (kësti i dytë), të paguajnë tarifën e shkollimit.

NJOFTIM

Njoftohen studentët e Fakultetit të Teknologjisë së Informacionit të ciklit të parë (përsëritës me kredite) dhe të dytë, Master Shkencor dhe Profesional (kësti i dytë), se duhet të paguajnë tarifën e shkollimit.

Studentët duhet të pajisen me faturën për arkëtim duke e shkarkuar nga adresa www.fti.edu.al

Pagesa do të kryhet vetëm në Credins bank.

Pasi të ketë kryer këtë pagesë, çdo student do të sjellë pranë degës së financës një kopje të faturës së bankës, që t’i regjistrohet si detyrim i paguar, në të kundërt, nuk do të lejohen të futen në provime.

Afati i fundit për pagesë 30.05.2018

DEGA E FINANCËS                                                           ADMINISTRATORI

2018-05-18 06:47:24

NJOFTIM MBI PERMIRESIMIN E NOTAVE NE SEZONIN E VJESHTES 2017-2018
Hapet Thirrja për Mobilitete Studentësh të FTI-së në kuadër të Marrëveshjes Erasmus+ 2018-2019 në Mälardalen University, Suedi
Shkarko dhe printo faturën.
Njoftim: Studentët përsëritës Master Shkencor dhe Profesional të tërheqin faturën për lëndët në të cilat do të futen në provime.
Njoftim per bursa studimi dhe projekte !
NJOFTIM:Ndryshim i përkohshëm në orarit mësimor.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2018 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)