Studentët e Ciklit të Parë (përsëritës me kredite) dhe të Dytë, Master Shkencor dhe Profesional (kësti i dytë), të paguajnë tarifën e shkollimit.

NJOFTIM

Njoftohen studentët e Fakultetit të Teknologjisë së Informacionit të ciklit të parë (përsëritës me kredite) dhe të dytë, Master Shkencor dhe Profesional (kësti i dytë), se duhet të paguajnë tarifën e shkollimit.

Studentët duhet të pajisen me faturën për arkëtim duke e shkarkuar nga adresa www.fti.edu.al

Pagesa do të kryhet vetëm në Credins bank.

Pasi të ketë kryer këtë pagesë, çdo student do të sjellë pranë degës së financës një kopje të faturës së bankës, që t’i regjistrohet si detyrim i paguar, në të kundërt, nuk do të lejohen të futen në provime.

Afati i fundit për pagesë 30.05.2018

DEGA E FINANCËS                                                           ADMINISTRATORI

2018-05-18 06:47:24

Njoftimi mbi Pyetësorin Studentor, viti akademik 2019-2020 (SEM. I)
Eventi Safety & Security EXPO 2020, Edicioni II
Departamenti i Inxhinierise Informatike, Data e Kontrollit te Pare te Diplomeve per studentet Master Shkencor
Rifillimi i Mesimit ne FTI
Vendimi i Qeverisë për studentët e prekur nga tërmeti i dt.26.11.2019 që përfitojnë bursë.
Pezullim Mesimi ne UPT
Karta e Studentit

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2019 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)