Orori i Perditesuar i provimeve te sezonit te veres ne FTI

Orari i Provimeve Per Vitet e fundit te programeve te studimit ne FTI

Sesioni i Veres:      29.06.2020-24.06.2020

Si pasoje e situates se krijuar ne zbatim te protokollit per te shmangur perhapjen e COVID-19, Orari i provimeve i perditesuar eshte si vijon:

Cikli i Parë i studimeve Bachelor :

Viti  III

Cikli i Dytë i studimeve Master Shkencor dhe Profesional:

Master-Shkencor viti II - Master Profesional

• Meqenese nje pjese e provimeve jane online dhe regjistrimi i studenteve do te behet ne platformen Teams me Email zyrtar te FTI, studentet perserites qe nuk e kane aktiv adresen e FTI te shkruajne ne adresen e Zv. Dekanit: ishinko@fti.edu.al, per aktivizimin e kesaj adrese.

2020-07-02 08:00:19