Seminar Shkencor pranë ambjenteve të FTI

Ju njoftojmë se Kërkuesi shkencor PhD. Massimo Battaglioni, nga Universiteti Politeknik i Marche, Ankona, Itali, (pjesëmarrës në konferencën e FTI www.icitee.org) do të mbajë një seminar të hapur për studentët Master të FTI.

Seminari me temë "Spatially coupled LDPC codes: error correction up to the Shannon limit" do të zhvillohet ditën e enjte, datë 18 Nëntor, ora 17:30 salla 303.

Jeni të ftuar për pjesëmarrje maksimale.

2021-11-16 08:27:11

Afati i dorëzimit të çertifikatës së gjuhës së huaj
Ftesë për pjesëmarrje në leksionin e hapur në ambjentet e FTI
Ftese për pjesëmarrje në seminarin Online nga Profesori i ftuar Prof. Dr. I. F. AKYILDIZ