Cikli i Dytë i Studimeve në FTI 21 Tetor 2013

Nga 21 Tetor 2013 do të fillojë zhvillimi i leksioneve për studentët e Ciklit të Dytë të Studimeve, Master i shkencave dhe Master profesional. Leksionet dhe seminaret do të organizohen në sallat e godinës së korpusit qendror.

Përgjegjësi i Departamentit të Inxhinierisë Informatike, Prof. Asoc. Elinda Meçe Kajo, do të caktojë pedagogët dhe orarin për ciklin e dytë Inxhinieri Informatike, e-mail: ekajo@fti.edu.al.

Përgjegjësi i Departamentit të Elektronikës dhe Telekomunikacionit, Prof. Asoc. Bexhet Kamo, do të caktojë pedagogët dhe orarin për ciklin e dytë Inxhinieri Elektronike dhe Inxhinieri Telekomunikacioni, e-mail: bkamo@fti.edu.al.

2013-10-16 04:31:16